Транспортна компанія Патмос

Про нас

ПП «Патмос» – це Українська транспортна компанія, яка знаходиться в Тернополі і займає почесне місце на ринку послуг перевезення. Дане підприємство можна сміло назвати міжнародною компанією, оскільки ми здійснюємо вантажні перевезення не тільки по Україні але й за її межами, в країни ЄС та СНД. У компанії Патмос є багато напрацьованих маршрутів перевезення. Маючи великий досвід роботи в цій галузі ми можемо створювати нові маршрути, якщо виникає така потреба.

Тому, якщо Вам необхідно доставити вантаж в місто, яке Ви не знайшли в нашому переліку, транспортна логістика допоможе нам прокласти найкоротший і найвигідніший маршрут до місця доставки. Тому, запрошуємо Вас до співпраці з нами і ми докладемо всіх зусиль, щоб надати якісні послуги. 

Обираючи компанію Патмос, Ви можете бути спокійними за свій вантаж, оскільки команда логістів, водіїв та вантажників являються професіоналами своєї справи і подбають, щоб перевезення товару відбулося в найкоротші терміни, цілим і непошкодженим.

Девіз ПП «Патмос» – Якщо у вас є мужність почати, у вас є мужність для того, щоб досягти успіху. – Д. Уіскот (If you have the courage to start, you have the courage to succeed. – D. Wiscott)

Тому сміло втілюйте в життя свої задуми, а ми Вам неодмінно допоможемо !